Hakkımızda


Akın Bilgisayar Eğitim ve Güvenlik Sistemleri

    1999 yılında kurulmuştur. Yıllar içerisinde istikrarlı büyümeyi hedef alarak, profesyonel ve güçlü çözümler oluşturmuştur, bilişim sektöründe seçkin bir yere sahip olmuştur. Emin ve güvenilir adımlarıyla büyüme prensibini kendine ilke edinmiştir.

Hizmet verdiği sektörde Akın Bilgisayar, kurumsal müşterilerine  fırsat ürünleri sunmaktadır. Bayileri ve kurumsal müşterileri uygun fiyatla ürün ve hizmet temin edebilmektedir.

Akın Bilgisayar, bilgi, tecrübe birikimi ve güvenilirliği ile tüm iş ortaklarıyla, meslek ahlakı ve hizmet kalitesini temel alarak, koruyucu ve kalıcı iş birliğini oluşturmak ve karşılıklı fayda sağlamayı amaç edinmiştir.

Akın Bilgisayar, güvenilir yaklaşımı ve sorumluluk anlayışı çerçevesinde, iş ortaklarına katma değer oluşturacak ürün yelpazesiyle, satışlarını mevcut stokundan gerçekleştirmektedir. Sadece satış hizmetleriyle sınırlı kalmayıp, ürünlerin kalitesi, fiyatı, teslimatı, teknik desteği, garanti uygulamaları gibi satış sonrası hizmetlerinde de sorumluluk bilinci taşımaktadır.

Akın Bilgisayar, hizmet alanlarına, iş ortaklarının somut, güvenilir vadeli projelerine ve finansal kiralama uygulamalarına destek olmayı da dahil etmiştir.

Akın Bilgisayar, karşılıklı güvene dayalı, insanı merkez alan iş anlayışı, güçlü özkaynakları ve sektöründe ciddi bir birikim ile geleceğe çok daha emin adımlarla ilerlemektedir.  gerek iş ortaklarına sunduğu memnuniyeti, gerekse bu yöndeki çalışmalarının sonucunda elde ettiği sağlam yerini korumayı ve “Güvenilir Firma” olmayı ilke edinmiştir.

Akın Bilgisayar Eğitim ve Güvenlik Sistemleri